Beiratkozáshoz információk 2021.

Kedves Leendő Elsőseink Szülei!


Az emberi erőforrások miniszterének 19/2021.(III.10) EMMI határozata rendelkezik a 2021/2022-es tanévre történő beiratkozás szabályairól, melynek értelmében a szülőnek/gondviselőnek nem szükséges megjelennie személyesen az intézményben, hanem elektronikus úton is eljárhat.


A szülőknek szóló részletes tájékoztató levél a beiratkozásról erre a linkre kattintva olvasható.

Tájékoztatjuk Önöket, hogy a beiratkozás online felülete április 10-én nyílik meg és április 16-án éjfélig lesz nyitva.


Amennyiben a személyes eljárást választják, telefonos egyeztetés alapján - a járványügyi szempontok figyelembevételével - beosztást készítenünk a beiratkozás időpontjára vonatkozóan. A személyes beiratkozás időpontja 2021. április 15-16. Előtte a 88/562475 vagy a 30/8115459 -es telefonszámokon kérhetnek időpontot.


A Veszprémi Tankerületi Központ beiratkozással kapcsolatos hirdetménye itt olvasható.

Kérjük Önöket, hogy a járványügyi helyzetre való tekintettel lehetőség szerint az elektronikus beiratkozást részesítsék előnyben! Amennyiben ez az Önök számára nem megoldható, a fent említett telefonszámon szíveskedjenek időpontot kérni a személyes eljárásra.

Segédletek az elektronikus beiratkozás folyamatához:

Az ezen a linken elérhető dokumentumban összegyűjtöttük, hogy az elektronikus beiratkozás esetén milyen adatokat kell kötelezően kitölteni. Érdemes előre el(ő)készíteni őket.

Az iskolába lépéshez szükséges fejlettség elérését tanúsító igazolást csak abban az esetben kell feltölteni, ha a szülő rendelkezik ilyen dokumentummal (nevelési tanácsadás keretében végzett iskolaérettségi szakértői vélemény vagy sajátos nevelési igényű gyermekek esetében a Szakértői Bizottság szakértői véleménye).

A beiratkozás indítása (április 10-től): https://eugyintezes.e-kreta.hu/kezdolap

Írásos és videós segédletek:

eÜgyintézés - BÁI - Beiratkozás általános iskolába
eÜgyintézés - BÁI - Beiratkozás általános iskolába - videó (KRÉTA hozzáféréssel nem rendelkezőknek)
eÜgyintézés - BÁI - Beiratkozás általános iskolába - videó (KRÉTA hozzáféréssel rendelkezőknek)

A beiratkozáshoz szükséges, letölthető dokumentumokat itt gyűjtöttük össze.

Iskolánk körzete itt érhető el.

A járványügyi intézkedéseknek megfelelően folyamatosan frissítjük a beiskolázás rendjére vonatkozó információkat.

 

Szeretettel várjuk leendő diákjainkat!

Az intézmény vezetősége

  • /index.php/iskolavaro/programok/835-hirdetmeny-a-beiskolazassal-kapcsolatban