Mély fájdalommal tudatjuk, hogy szeretett kollégánk, Bittnerné Király Kyra, számos diákunk kedves tanító nénije, január 10-én távozott közülünk. Emléke szívünkben örökké él.

Juhász Gyula: Consolatio

Nem múlnak ők el, kik szívünkben élnek,

Hiába szállnak árnyak, álmok, évek.
Ők itt maradnak bennünk csöndesen még,
Hiszen hazánk nekünk a végtelenség.

Emlékük, mint a lámpafény az estben,
Kitündököl és ragyog egyre szebben
És melegít, mint kandalló a télben,
Derűs szelíden és örök fehéren.

Szemünkben tükrözik tekintetük még
S a boldog órák drága, tiszta üdvét
Fölissza lelkünk, mint virág a napfényt
És élnek ők tovább, szűz gondolatként.

Iskolaszépítés (Szülő-Tanár Nap)

Október 12-én, szombaton, újra iskola szépítési napot szervezett a Botev iskola szülői munkaközössége. Kerítést és korlátokat festettünk közösen, hogy a kopott kék szín újra csillogó Botev kékben tündököljön. Minden jelenlévő szülőnek és pedagógusnak ezúton szeretnék köszönetet mondani  munkájukért, támogatásukért! Külön köszönet illeti Scheffné Mátyás Annamáriát a szervezésért és Hodács Lászlót, az MTD Hungária Kft. ügyvezető igazgatóját, a jelentős mennyiségű felajánlott festékért.

Molnárné Staub Ildikó

Cikk folytatása

Fontos információk

Szeptember 1-jén (vasárnap) 17 órakor tartjuk tanévnyitó ünnepségünket. Gyülekező az osztályfőnökökkel megbeszéltek szerint.

Augusztus 29-től az iskola parkolójába csak az intézmény dolgozói jöhetnek be. A kapuba a Szülői Szervezet segítségével sorompó került. A tanulók a kapu mellett kialakított járdán tudnak eljutni a "B" és "C" épületekbe.

Megértésüket köszönjük!

Szülő - Tanár önkéntes nap - 2018.10.06.

Kedves Szülők!

Szeretnénk megköszönni az egész Botev Iskola nevében azt a példaértékű összefogást, kitartást és szorgalmat, amivel a mai Önkéntes Napon megszépülhetett az iskola.

Az Önkéntes Nap fotói ITT megtekinthetők.

A Botev Iskola tanárai és diákjai

Cikk folytatása