WaterLife 2022. megyei fotópályázat eredménye

Nagyon büszkék vagyunk arra, hogy A  BAKONYKARSZT Zrt. által kiírt WaterLife megyei fotópályázaton  a két első helyezést iskolánk tanulói nyerték el.
I.              helyezés: Kiss Tímea 6.a (jutalom: okosóra, könyv)
II.            helyezés: Szálka Boglárka 6.a (jutalom: fejhallgató, könyv)

Gratulálunk a nyerteseknek!
A diákokat felkészítette: Vékony Istvánné

„Így közlekedtek ti!” megyei rajzpályázat eredménye

Az ORFK - Országos Baleset-megelőzési Bizottság által meghirdetett a 2022-es Így közlekedtek ti!”  rajzpályázaton, ahol a rajzoknak a biztonságos, szabályos közlekedést kell bemutatni, I. helyezést ért el Savanyu Benedek 7.d osztályos diák. Az édességen kívül, kerékpáros sisakot nyert.

Felkészítő: Vékony Istvánné

Medve Szabadtéri Matekverseny 2022-es döntő

Iskolánk nyolcadikosai a tanév végén is brillíroztak. A Medve Szabadtéri Matekverseny 2022-es döntőjét június 11-én rendezték Budapesten a  Gellért-hegyen ahol a 8.d osztályos csapat országos 6. helyen végzett.

Lipp Máté eredményei - Tenisz

Lipp Máté (6.c) idén az U12-es korosztályos versenyeken szép sikereket ért el: Szombathely kupa 1. hely, Magyar fedett pályás országos bajnokságon egyéniben a negyeddöntőig jutott, párosban a második helyen végzett,  - 2.hely, Szlovák bajnokság D. Luzna kupa :1.hely, Fortuna kupa: egyéni 3.hely, páros 3.hely, Champinos Bowl U12: 2. hely.

Gratulálunk! További szép sikereket kívánunk jövőre is!

Gosztolai Szaffi 6.c osztályos tanulónk világkupa győztes!

A Magic Fitness Egyesület versenyzője a hétvégén Cesenatico-ban megrendezett a CSIT World Gymnastic Championship-en Acro Dance kategóriában 1. helyen végzett!

❤️
🏆🇭🇺🥇
Hihetetlen siker! Hatalmas gratuláció!
Büszkék vagyunk rád, Szaffi!

Sikeres német nyelvvizsgázóink

Német nemzetiségi osztályaink nyolcadikosai közül 29-en jelentkeztek a Goethe Intézet Fit in Deutsch A2 komplex vizsgájára, ezért a Goethe Intézet munkatársai helyben, iskolánkban kihelyezve vizsgáztatták diákjainkat.

Mindannyian sikeres nyelvvizsgát tettek!
Nagyon büszkék vagyunk rájuk!
Szeretettel gratulálunk!

Akrobatikus rock and roll diákolimpia

A Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola 4.b. osztály tanulói: Fülöp-Süle Borbála, Vörös Nóra és Weisz Nikolett Children trió "A" kategóriában megnyerték az országos diákolimpiát akrobatikus rock and roll táncsportban.

rokimontzs

Köszönjük az iskolavezetés támogatását!
Felkészítő edzők: Kiss Szimóna és Tromler Kata

Országos atlétikai diákolimpia

Győrben került megrendezésre az országos atlétikai diákolimpia, melyen diákjaink szép eredményeket értek el.

1500 m-es síkfutásban (IV. korcsoport) országos 2. helyezett lett Furda Botond 8.d osztályos tanuló.

image3 1

600 m-es síkfutásban (III. korcsoport) országos 6. helyezett lett Hegyi Flóra 6. c osztályos tanuló.

A versenyen 100 m-es síkfutásban Kuti-Hajdufy Lóránd, súlylökésben Gáspár Dávid, 4x100m-es váltófutásban Ádám Hanna, Kránicz Glória, Kovács Dóra, Nagy Eszter Dóra, ötpróba csapatversenyben Ádám Hanna, Kránicz Glória, Kovács Dóra, Nagy Eszter Dóra, Lukács Lívia, Lukács Fruzsina indultak és kiválóan helytálltak.