Nyári ügyelet

2022.06.29.        Zongor Klára - munkaközösség vezető - elérhetősége: +36-30/646-3385

2022.07.13.        Molnárné Staub Ildikó - intézményvezető - elérhetősége: +36-30/811-5645

2022.07.27.        Fülöp Krisztina - intézményvezető helyettes - elérhetősége: +36-30/387-5412

2022.08.10.       Takácsné Kucsay Nikoletta   - intézményvezető helyettes - elérhetősége: +36-30/243-6828

 

Egyéb időpontokban vész esetén értesítendő:

Intézményvezető: Molnárné Staub Ildikó - +36-30/811-5645

Portás: Vass György - +36-20/514-9011

MATEGYE - megyei matematikaverseny

A MATEGYE Alapítvány által szervezett Megyei matematikaversenyen Iskolánk tanulói ismét kiválóan szerepeltek.

Csilinkó Eszter 8.c megyei 3. helyezés

Felkészítő tanár: Megyaszai Éva

Cseke Dénes 7.d megyei 5. helyezés

Felkészítő tanár: Décsy Dóra

Somfai Máté 7.b megyei 7. helyezés

Felkészítő tanár: Megyaszai Éva, Décsy Dóra

A veszprémi eredmények ITT olvashatók.

Varga Tamás Matematikaverseny országos eredmények

Az idei tanévben sok szép matematika versenyeredmény született, de Kertész Péter és Cseke Dénes 7.d osztályos tanulóknak ezeket is sikerült túlszárnyalni.

A Varga Tamás Matematikaversenyen Kertész Péter országos 5. helyezést, Cseke Dénes országos 33. helyezést ért el.

Felkészítő tanár: Décsy Dóra

Cikk folytatása

Országos német tanulmányi verseny

A 2020/2021. tanévi Országos általános iskolai nemzetiségi tanulmányi versenyek Német nyelv és irodalom I. 7. és 8 osztályos kategória iskolai fordulójából, az elérhető 100 pontból 88,5 ponttal, Heinbach Fanni 7.d osztályos tanuló bejutott az országos döntőbe.

Cikk folytatása

Nyelvész anyanyelvi verseny megyei forduló

A Nyelvész anyanyelvi verseny megyei fordulójának eredményei:

Krucli Zakariás 2.b  20. hely  Felkészítője: Szijártóné Englert Ildikó

Madár Zsombor 2.b  29. hely  Felkészítője: Szijártóné Englert Ildikó

Szabó Kelemen 3.b  31. hely  Felkészítője: Kiliánné Guath Viktória

Hárshegyi Levente 5.b  14. hely  Felkészítője: Koncz Ilona

Cikk folytatása

Rendkívüli idők - rendkívüli diákok

Az idei évben sok minden más az előzőekhez képest. A járvány mindent felülír, így a Bolyai természettudományos csapatverseny is online keretek közé szorult, azonban ez sem szegte kedvét a megyei fordulóból továbbjutott csapatainknak. Sőt! Épp ellenkezőleg! Időt és energiát nem sajnálva, saját szabadidejükből és ünnepi hosszú hétvégéjükből időt szántak a versenyre.

Mind az alsós, mind a felsős csapataink tagjai összegyűltek egy-egy társuknál, és közösen oldották meg, majd online küldték be a feladatok megoldását.

Alsó tagozaton, a 3. évfolyamon a Mókuskerék csapat országos első helyezést ért el.

Csapattagok: Budai Johanna, Muraközy Bogi, Mátyás András, Mátyás Zsolt     

Felkészítő tanár(ok): Schmidmajerné Róka Krisztina, illetve volt kolléganőnk, Mátyásné Bálint Tünde, aki két csapattag édesanyja is egyben.

Felső tagozaton, a 7. évfolyamon a Neutronok csapat tagjai országos nyolcadik helyen végeztek.

A csapat tagjai: Sági Marcell, Máthé Péter, Furda Botond, Pápai László

Felkészítő tanáraik: Bódiné Csordás Bernadett, Góbor Krisztina, Guzmits Viktória és Csere Anita

A csapattagok eredményére és kitartására nagyon büszkék vagyunk és további sikereket kívánunk nekik!

Varga Tamás Matematikaverseny megyei eredmények

Iskolánk tanulói ismét szépen szerepeltek a Varga Tamás Országos Matematikaversenyen. Gratulálunk a helyezett diákoknak és felkészítő tanáraiknak!

Csilinkó Eszter Mária 8.c - megyei 1.hely

         Felkészítő tanár: Megyaszai Éva

Kertész Péter 7.d - megyei 2. hely       Országos döntőbe jutott!

         Felkészítő tanár: Décsy Dóra

Cseke Dénes 7.d - megyei 3. hely       Országos döntőbe jutott!

         Felkészítő tanár: Décsy Dóra

Cikk folytatása

Házasság hete - rajzpályázat

A Kukkantó Baráti Kör Egyesület által meghirdetett, a "Házasság hete" alkalmából kiírt pályázatán iskolánkban több kategóriában is szép eredmény született.  A gyerekek a jutalmakat, rajzolással kapcsolatos ajándék csomagokat a Veszprém Televíziónál vehették át.

III.korcsoport:
1 helyezett Fekete Dávid, 3. helyezett: Mile Imre és Menyhárt Jamuná, különdíjas: Olaj Kristóf.
Felkészítő pedagógus: Györgyné Dankó Katalin.

Cikk folytatása

Nyelvész anyanyelvi verseny

A Nyelvész anyanyelvi versenyen a megyei fordulóba jutottak következő tanulóink:

Krucli Zakariás 2.b

Madár Zsombor 2.b

Szabó Kelemen 3.b

Hárshegyi Levente 5.b

Gratulálunk, a megyei fordulóhoz sok sikert kívánunk!

Felkészítők: 2.b: Szijártóné Englert Ildikó, 3.b: Kiliánné Guath Viktória, 5.b: Koncz Ilona